O nas

 

Biuro Plus S.A. jest ogólnopolską firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura. Jesteśmy liderem w branży artykułów biurowych. Naszym celem jest przewidywanie i zaspokajanie potrzeb Klientów instytucjonalnych i biznesowych, przekraczając ich oczekiwania.

Nowa jakość
Korzystając z usług Biuro Plus Janowscy Sp. J., zmieniasz jakość pracy w swoim biurze. Zapewniamy outsourcing zaopatrzenia jako nowoczesny i najwygodniejszy sposób dokonywania zakupów artykułów biurowych, w oparciu o niezawodne zaplecze logistyczno – magazynowe.

Najwyższą jakość usług zapewniają wysoko wykwalifikowani Reprezentanci oraz Doradcy gotowi zaspokajać Twoje indywidualne oczekiwania. I to z entuzjazmem, jakiego nie znajdziesz gdzie indziej!

Z zapałem podnosimy nasze kwalifikacje, nieustannie podnosząc swoje umiejętności i poszerzając wiedzę. Cyklicznie spotykamy się na szkoleniach. Nasi pracownicy zapoznają się z produktami, ich zastosowaniem. Dzięki nowatorskim metodom szkoleniowym Twój Doradca z Biuro Plus może przekazać w sposób fachowy i wyczerpujący wszelkie informacje o produkcie, który Cię interesuje.


 

SKLEP  DETALICZNY  I HURTOWNIA  BIURA  PLUS

ZOBACZ CO MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZYM SKLEPIE

 

plecak

PLECAKI

piornik

PIÓRNIKI

zeszyty

ZESZYTY

oprawy-na-ksiazki

OKŁADKI NA KSIĄŻKI

 

pismiennicze

ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE

bloki

BLOKI RYSUNKOWE

inne

ARTYKUŁY PLASTYCZNE

plastyczne

I INNE

 

SKLEP CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 8:30 DO 16:30

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO www.sklep.biuroplus.torun.pl